Versterking voor TC

De Technische Commissie (TC) van Volco is op zoek naar nieuwe leden. Dat waren ze al een tijdje, maar het begint nu te dringen, omdat meerdere TC leden hebben aangegeven iets anders te gaan doen. En een vereniging als Volco kan niet draaien zonder dat dat te teams worden ingedeeld, trainingen worden gepland, trainers en coaches worden aangesteld en waar nodig contact wordt onderhouden met (ouders van onze jeugd) leden. Dat lijkt veel werk, dat is het ook, maar met vijf personen personen is het goed te doen.

Dat het de Volco en de zittende TC-leden menens is blijk uit de toezegging dat zij in de week van 14 februari bij alle senioren langs gaan om het werk van de TC en de noodzaak van een volledige commissie onder de aandacht te brengen.

Dus… Ben jij of ken jij…. schroom dan niet zelf contact op te nemen. En daarmee hoef je dus niet te wachten tot het moment dat ze bij jouw komen.

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.