Meisjes C3

Seizoen 17-18

 

Thuiswedstrijden om 14.00 uur Inloggen DWF Comeptitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.30 - 20.00 Carrousel

Donderdag 18.00 - 19.15 Laarakkers

Begeleiding

Trainer / Coach

Annelieke Snip

Trainer / Coach

Esther Seisveld

Spelers

Susanne Corté

Susanne Corté

Rosalie Meilink

Rosalie Meilink

Marit Mellema

Marit Mellema

Yrah Minkjan

Yrah Minkjan

Julie de Neree tot Babberich

Julie de Neree tot Babberich

Caitlin Timmer

Caitlin Timmer

Soraya Schriekenberg

Soraya Schriekenberg

Esther Kruidhof

Esther Kruidhof

Anouk Mensink

Anouk Mensink

Marèl vd Heide

Marèl vd Heide

Team informatie

#Klassement Meisjes C3Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Flash Nieuwleusen XC 11886684
2VC Zwolle MC 118715816
3Dalvo MC 118625024
4Vovem'90 MC 118615024
5Pol Kraanbedrijf Dac MC 218564730
6S.V.M. MC 118453737
7Volco MC 318312547
8Reflex JC 218191758
9Flash Nieuwleusen MC 218151360
10S.V.I. MC 3184469
DatumThuis teamUit teamNevobo
6 okt. 10:00Flash Nieuwleusen MC 3 Volco MC 3 Bekijk
13 okt. 13:15Volco MC 3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 3 Bekijk
3 nov. 14:00Volco MC 3 Vovem'90 MC 1 Bekijk
10 nov. 12:00Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 3 Volco MC 3 Bekijk
17 nov. 13:15Volco MC 3 JUMBOSellekamp/S.V.I. MC 1 Bekijk
24 nov. 10:00Flash Nieuwleusen MC 3 Volco MC 3 Bekijk
1 dec. 13:00JUMBOSellekamp/S.V.I. MC 1 Volco MC 3 Bekijk
8 dec. 13:15Volco MC 3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 2 Bekijk
15 dec. 10:45Set Up (IJsselmuiden) MC 1 Volco MC 3 Bekijk
22 dec. 12:30Vovem'90 MC 1 Volco MC 3 Bekijk
12 jan. 14:00Volco MC 3 Ruutvoorn MC 1 Bekijk
19 jan. 13:15Volco MC 3 Flash Nieuwleusen MC 3 Bekijk
26 jan. 18:00Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 2 Volco MC 3 Bekijk
2 feb. 13:15Volco MC 3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 3 Bekijk
9 feb. 12:30Vovem'90 MC 1 Volco MC 3 Bekijk
16 feb. 14:30Ruutvoorn MC 1 Volco MC 3 Bekijk
2 Mrt. 13:15Volco MC 3 JUMBOSellekamp/S.V.I. MC 1 Bekijk
16 Mrt. 13:15Volco MC 3 Set Up (IJsselmuiden) MC 1 Bekijk
6 apr. 13:15Volco MC 3 Set Up (IJsselmuiden) MC 1 Bekijk
13 apr. 14:30Ruutvoorn MC 1 Volco MC 3 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 22 SepVolco MC 3 1-3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 2

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.