Meisjes C3

Seizoen 17-18

 

Thuiswedstrijden om 14.00 uur Inloggen DWF Comeptitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.30 - 20.00 Carrousel

Donderdag 18.00 - 19.15 Laarakkers

Begeleiding

Trainer / Coach

Annelieke Snip

Trainer / Coach

Esther Seisveld

Spelers

Susanne Corté

Susanne Corté

Rosalie Meilink

Rosalie Meilink

Marit Mellema

Marit Mellema

Yrah Minkjan

Yrah Minkjan

Julie de Neree tot Babberich

Julie de Neree tot Babberich

Caitlin Timmer

Caitlin Timmer

Soraya Schriekenberg

Soraya Schriekenberg

Esther Kruidhof

Esther Kruidhof

Anouk Mensink

Anouk Mensink

Marèl vd Heide

Marèl vd Heide

Team informatie

#Klassement Meisjes C3Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Flash Nieuwleusen XC 11781644
2VC Zwolle MC 117665416
3Vovem'90 MC 117615020
4Dalvo MC 117574624
5Pol Kraanbedrijf Dac MC 218564730
6S.V.M. MC 117413436
7Volco MC 317312543
8Reflex JC 217191754
9Flash Nieuwleusen MC 218151360
10S.V.I. MC 3173366
DatumThuis teamUit teamNevobo
21 apr. 10:00VC Zwolle MC 1 Volco MC 3 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 07 AprReflex JC 2 0-4Volco MC 3
Zat 24 MrtVolco MC 3 1-3 S.V.M. MC 1
Zat 17 MrtDalvo MC 1 4-0Volco MC 3
Zat 10 MrtVolco MC 3 3-1 Flash Nieuwleusen MC 2
Zat 10 FebVolco MC 3 4-0 S.V.I. MC 3
Zat 03 FebVovem'90 MC 1 4-0Volco MC 3
Zat 20 JanPol Kraanbedrijf Dac MC 2 4-0Volco MC 3
Zat 13 JanVolco MC 3 0-4 Flash Nieuwleusen XC 1
Zat 09 DecVolco MC 3 3-1 Reflex JC 2
Zat 02 DecS.V.M. MC 1 3-1Volco MC 3
Zat 25 NovVolco MC 3 1-3 Dalvo MC 1
Zat 11 NovFlash Nieuwleusen MC 2 0-4Volco MC 3
Zat 04 NovS.V.I. MC 3 0-4Volco MC 3
Zat 28 OktVolco MC 3 0-4 Vovem'90 MC 1
Zat 07 OktVolco MC 3 0-4 Pol Kraanbedrijf Dac MC 2
Zat 30 SepFlash Nieuwleusen XC 1 4-0Volco MC 3
Zat 23 SepVolco MC 3 0-4 VC Zwolle MC 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.