Meisjes B1

 

 

Thuis om 13.15 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 20.00 Carrousel

Woensdag 18.00 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Arno Bloemhof

Spelers

Danique Doetjes

Danique Doetjes

Linda Olsman

Linda Olsman

Sharon Veltmaat

Sharon Veltmaat

Meike Welleweerd

Meike Welleweerd

Lisanne Horsman

Lisanne Horsman

Eva Nijenhuis

Eva Nijenhuis

Imke Seisveld

Imke Seisveld

Isa Olsman

Isa Olsman

Team informatie

#Klassement Meisjes B1Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Impala MB 11149386
2VCO '72 MB 11146378
3Wesseling DOK MB 212393419
4VC Sneek MB 211383215
5Sudosa-Desto MB 211362916
6O.S.R. MB 111332718
7Flash Nieuwleusen MB 111171531
8DIO Oosterwolde MB 19131227
9VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MB 11110936
10SURF MB 199729
11Volco MB 1115540
DatumThuis teamUit teamNevobo
19 jan. 13:15Volco MB 1 SURF MB 1 Bekijk
24 jan. 19:00Volco MB 1 O.S.R. MB 1 Bekijk
2 feb. 13:15Volco MB 1 DIO Oosterwolde MB 1 Bekijk
9 feb. 15:00VCO '72 MB 1 Volco MB 1 Bekijk
2 Mrt. 13:15Volco MB 1 Flash Nieuwleusen MB 1 Bekijk
16 Mrt. 13:15Volco MB 1 VC Grijpskerk / Fysiotherapie KollumGrijpskerk MB 1 Bekijk
23 Mrt. 12:30SudosaDesto MB 2 Volco MB 1 Bekijk
30 Mrt. 15:30Volco MB 1 Impala MB 1 Bekijk
6 apr. 13:15Volco MB 1 VC Sneek MB 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 12 JanImpala MB 1 4-0Volco MB 1
Zat 22 DecWesseling DOK MB 2 4-0Volco MB 1
Zat 15 DecVC Sneek MB 2 4-0Volco MB 1
Zat 08 DecVolco MB 1 0-4 Sudosa
Vri 30 NovDIO Oosterwolde MB 1 2-3Volco MB 1
Zat 24 NovVC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk MB 1 4-0Volco MB 1
Zat 10 NovFlash Nieuwleusen MB 1 3-1Volco MB 1
Zat 03 NovVolco MB 1 0-4 VCO '72 MB 1
Zat 13 OktVolco MB 1 1-3 Wesseling DOK MB 2
Zat 06 OktSURF MB 1 4-0Volco MB 1
Zat 22 SepO.S.R. MB 1 4-0Volco MB 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.