Meisjes C2

 

 

Thuiswedstrijden om 13.15 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 20.00 Carrousel

Woensdag 18.00 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Annelieke Snip

Trainer / Coach

Esther Seisveld

Spelers

Ylanieck Gerbers

Ylanieck Gerbers

Lyann Huisman

Lyann Huisman

Marit Breukink

Marit Breukink

Julie de Neree tot Babberich

Julie de Neree tot Babberich

Rosalie Meilink

Rosalie Meilink

Marél van de Heide

Marél van de Heide

Caitlin Timmer

Caitlin Timmer

Team informatie

#Klassement Meisjes C2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Pol Kraanbedrijf Dac MC 11045365
2VC Zwolle MC 110362912
3Flash Nieuwleusen MC 110302516
4De Bevers MC 210242123
5Volco MC 21010833
6Captains***Kangeroe MC 1105535
DatumThuis teamUit teamNevobo
23 Mrt. 14:30De Bevers MC 2 Volco MC 2 Bekijk
6 apr. 14:30Impala MC 2 Volco MC 2 Bekijk
12 apr. 19:30SudosaDesto MC 2 Volco MC 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 16 MrtVolco MC 2 4-0 De Meeuwen MC 1
Zat 02 MrtVolco MC 2 1-3 Tyfoon MC 1
Zat 09 FebCoVos MC 1 4-0Volco MC 2
Zat 02 FebVolco MC 2 1-3 VC Sneek MC 2
Zat 26 Janvv Rolde MC 1 4-0Volco MC 2
Zat 19 JanVolco MC 2 1-3 Nakala MC 1
Zat 12 JanVolco MC 2 3-1 Captains***Kangeroe MC 1
Zat 15 DecDe Bevers MC 2 3-2Volco MC 2
Zat 08 DecVolco MC 2 0-4 Flash Nieuwleusen MC 1
Zat 24 NovCaptains***Kangeroe MC 1 1-3Volco MC 2
Zat 17 NovVolco MC 2 0-4 De Bevers MC 2
Vri 09 NovVolco MC 2 0-4 VC Zwolle MC 1
Zat 03 NovVolco MC 2 3-1 Captains***Kangeroe MC 1
Zat 13 OktVC Zwolle MC 1 4-0Volco MC 2
Zat 06 OktFlash Nieuwleusen MC 1 4-0Volco MC 2
Zat 29 SepPol Kraanbedrijf Dac MC 1 4-0Volco MC 2
Zat 22 SepVolco MC 2 0-4 Pol Kraanbedrijf Dac MC 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.