Dames 3

Thuis om 15.30 Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Donderdag 19.00 - 20.30 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Arno Bloemhof

Spelers

Esther Seisveld

Esther Seisveld

Annemieke Makkinga

Annemieke Makkinga

Marlies Hofmeijer

Marlies Hofmeijer

Linda Pot

Linda Pot

Marielle Pillen

Marielle Pillen

Rosalie Rensink

Rosalie Rensink

Anneke Scheurwater

Anneke Scheurwater

Erna Petter

Erna Petter

Esther Kortman

Esther Kortman

Ilse Kodden

Ilse Kodden

Anouk Otten (tr)

Anouk Otten (tr)

Natasja Lohuis (tr)

Natasja Lohuis (tr)

Team informatie

#Klassement Dames 3Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1C.S.V. DS 319846711
2Flash Nieuwleusen DS 319746119
3Volco DS 318514333
4Emmen'95 DS 419504338
5Smash DS 319484242
6Banzo / Side-Out DS 119483940
7Dalen DS 217443735
8Vonk/Coevorden DS 219423745
9WIJHKO DS 119413646
10Wythmen DS 119403648
11De Bevers DS 419332951
12Hake Tjoba DS 3185567
DatumThuis teamUit teamNevobo
22 Mrt. 19:00Smash DS 3 Volco DS 3 Bekijk
27 Mrt. 19:30Dalen DS 2 Volco DS 3 Bekijk
6 apr. 15:30Volco DS 3 Dalen DS 2 Bekijk
13 apr. 14:00Flash Nieuwleusen DS 3 Volco DS 3 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 16 MrtVolco DS 3 4-0 De Bevers DS 4
Zat 09 MrtWIJHKO DS 1 3-1Volco DS 3
Zat 02 MrtVolco DS 3 4-0 Hake Tjoba DS 3
Zat 09 FebC.S.V. DS 3 3-1Volco DS 3
Zat 02 FebVolco DS 3 4-0 Vonk/Coevorden DS 2
Zat 26 JanEmmen'95 DS 4 2-3Volco DS 3
Zat 19 JanVolco DS 3 1-3 Banzo / Side
Zat 12 JanVolco DS 3 3-2 Wythmen DS 1
Zat 15 Dec1000D1D Datum: zaterdag 15 december
Zat 08 DecVolco DS 3 3-1 Smash DS 3
Zat 01 DecVonk/Coevorden DS 2 3-2Volco DS 3
Zat 24 NovDe Bevers DS 4 1-3Volco DS 3
Zat 17 NovVolco DS 3 4-0 WIJHKO DS 1
Zat 10 NovHake Tjoba DS 3 0-4Volco DS 3
Zat 03 NovVolco DS 3 0-4 C.S.V. DS 3
Zat 13 OktVolco DS 3 1-3 Emmen'95 DS 4
Zat 06 OktBanzo / Side-Out DS 1 4-0Volco DS 3
Zat 29 SepWythmen DS 1 3-2Volco DS 3
Zat 22 SepVolco DS 3 3-1 Flash Nieuwleusen DS 3

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.