Dames 3

Thuis om 15.30 Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Donderdag 19.00 - 20.30 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Arno Bloemhof

Spelers

Esther Seisveld

Esther Seisveld

Annemieke Makkinga

Annemieke Makkinga

Marlies Hofmeijer

Marlies Hofmeijer

Linda Pot

Linda Pot

Marielle Pillen

Marielle Pillen

Rosalie Rensink

Rosalie Rensink

Anneke Scheurwater

Anneke Scheurwater

Erna Petter

Erna Petter

Esther Kortman

Esther Kortman

Ilse Kodden

Ilse Kodden

Anouk Otten (tr)

Anouk Otten (tr)

Natasja Lohuis (tr)

Natasja Lohuis (tr)

Team informatie

#Klassement Dames 3Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1C.S.V. DS 31255435
2Flash Nieuwleusen DS 311413412
3Emmen'95 DS 412332822
4Vonk/Coevorden DS 212322925
5Smash DS 312322725
6Dalen DS 211302521
7Volco DS 311302522
8WIJHKO DS 112292526
9Banzo / Side-Out DS 111282323
10Wythmen DS 112222134
11De Bevers DS 412151437
12Hake Tjoba DS 3123345
DatumThuis teamUit teamNevobo
Dalen DS 2 Volco DS 3 Bekijk
19 jan. 15:30Volco DS 3 Banzo / SideOut DS 1 Bekijk
26 jan. 13:30Emmen'95 DS 4 Volco DS 3 Bekijk
2 feb. 15:30Volco DS 3 Vonk/Coevorden DS 2 Bekijk
9 feb. 17:00C.S.V. DS 3 Volco DS 3 Bekijk
2 Mrt. 15:30Volco DS 3 Hake Tjoba DS 3 Bekijk
9 Mrt. 17:30WIJHKO DS 1 Volco DS 3 Bekijk
16 Mrt. 15:30Volco DS 3 De Bevers DS 4 Bekijk
22 Mrt. 19:00Smash DS 3 Volco DS 3 Bekijk
6 apr. 15:30Volco DS 3 Dalen DS 2 Bekijk
13 apr. 14:00Flash Nieuwleusen DS 3 Volco DS 3 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 12 JanVolco DS 3 3-2 Wythmen DS 1
Zat 08 DecVolco DS 3 3-1 Smash DS 3
Zat 01 DecVonk/Coevorden DS 2 3-2Volco DS 3
Zat 24 NovDe Bevers DS 4 1-3Volco DS 3
Zat 17 NovVolco DS 3 4-0 WIJHKO DS 1
Zat 10 NovHake Tjoba DS 3 0-4Volco DS 3
Zat 03 NovVolco DS 3 0-4 C.S.V. DS 3
Zat 13 OktVolco DS 3 1-3 Emmen'95 DS 4
Zat 06 OktBanzo / Side-Out DS 1 4-0Volco DS 3
Zat 29 SepWythmen DS 1 3-2Volco DS 3
Zat 22 SepVolco DS 3 3-1 Flash Nieuwleusen DS 3

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.