Dames 4

Seizoen 18-19

Thuis om 18.00 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 19.30 - 21.30 Laarakkers

Woensdag 19.00 - 20.30 Laarakkers

Begeleiding

Trainer / Coach

Jitze vd Vinne

Spelers

Marije Weenink-Tigelaar

Marije Weenink-Tigelaar

Rozemarijn Boschman

Rozemarijn Boschman

Marjolein Ningbers-Tibben

Marjolein Ningbers-Tibben

Michelle Stoelers

Michelle Stoelers

Eline van Benthem

Eline van Benthem

Mariska Hijlkema

Mariska Hijlkema

Lisa Dunnewind

Lisa Dunnewind

Marloes Rumpf

Marloes Rumpf

Marloes Renting

Marloes Renting

Loes Zandman

Loes Zandman

Yvani Rietman

Yvani Rietman

Sophie Wessel

Sophie Wessel

Team informatie

#Klassement Dames 4Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1vv Ouvol DS 11249409
2Pol Kraanbedrijf Dac DS 212483912
3Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 312403217
4Flash Nieuwleusen DS 412393320
5V.C.Z. DS 213352925
6Set Up/B DS 213332828
7De Bevers DS 512292325
8Set Up (IJsselmuiden) DS 211282524
9vv Ouvol DS 212181634
10De Schutters DS 112161436
11Volco DS 411151331
12Flash Nieuwleusen DS 51210940
DatumThuis teamUit teamNevobo
19 jan. 18:00Volco DS 4 Flash Nieuwleusen DS 5 Bekijk
26 jan. 15:30Set Up/B DS 2 Volco DS 4 Bekijk
2 feb. 18:00Volco DS 4 V.C.Z. DS 2 Bekijk
9 feb. 14:00vv Ouvol DS 2 Volco DS 4 Bekijk
22 feb. 20:30Set Up (IJsselmuiden) DS 2 Volco DS 4 Bekijk
2 Mrt. 18:00Volco DS 4 Set Up (IJsselmuiden) DS 2 Bekijk
9 Mrt. 16:00vv Ouvol DS 1 Volco DS 4 Bekijk
16 Mrt. 18:00Volco DS 4 De Bevers DS 5 Bekijk
23 Mrt. 16:00Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 Volco DS 4 Bekijk
6 apr. 18:00Volco DS 4 Pol Kraanbedrijf Dac DS 2 Bekijk
13 apr. 14:00Flash Nieuwleusen DS 4 Volco DS 4 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 12 JanVolco DS 4 4-0 De Schutters DS 1
Vri 21 DecVolco DS 4 1-3 vv Ouvol DS 2
Zat 08 DecVolco DS 4 0-4 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3
Zat 01 DecV.C.Z. DS 2 4-0Volco DS 4
Zat 24 NovDe Bevers DS 5 3-1Volco DS 4
Zat 17 NovVolco DS 4 0-4 vv Ouvol DS 1
Zat 20 OktPol Kraanbedrijf Dac DS 2 4-0Volco DS 4
Zat 13 OktVolco DS 4 1-3 Set Up/B DS 2
Maa 08 OktVolco DS 4 2-3 De Bevers DS 5
Zat 06 OktFlash Nieuwleusen DS 5 0-4Volco DS 4
Vri 28 SepDe Schutters DS 1 3-1Volco DS 4
Zat 22 SepVolco DS 4 1-3 Flash Nieuwleusen DS 4

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.