Dames 4

Seizoen 18-19

Thuis om 18.00 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 19.30 - 21.30 Laarakkers

Woensdag 19.00 - 20.30 Laarakkers

Begeleiding

Trainer / Coach

Jitze vd Vinne

Spelers

Marije Weenink-Tigelaar

Marije Weenink-Tigelaar

Rozemarijn Boschman

Rozemarijn Boschman

Marjolein Ningbers-Tibben

Marjolein Ningbers-Tibben

Michelle Stoelers

Michelle Stoelers

Eline van Benthem

Eline van Benthem

Mariska Hijlkema

Mariska Hijlkema

Lisa Dunnewind

Lisa Dunnewind

Marloes Rumpf

Marloes Rumpf

Marloes Renting

Marloes Renting

Loes Zandman

Loes Zandman

Yvani Rietman

Yvani Rietman

Sophie Wessel

Sophie Wessel

Team informatie

#Klassement Dames 4Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Pol Kraanbedrijf Dac DS 2835285
2Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3833267
3vv Ouvol DS 1831257
4Flash Nieuwleusen DS 47232011
5Set Up/B DS 28211817
6De Bevers DS 57161315
7Set Up (IJsselmuiden) DS 26151313
8V.C.Z. DS 28151321
9De Schutters DS 17131118
10Volco DS 468717
11vv Ouvol DS 264421
12Flash Nieuwleusen DS 571127
DatumThuis teamUit teamNevobo
24 nov. 16:30De Bevers DS 5 Volco DS 4 Bekijk
29 nov. 19:00Volco DS 4 vv Ouvol DS 2 Bekijk
1 dec. 17:00V.C.Z. DS 2 Volco DS 4 Bekijk
8 dec. 18:00Volco DS 4 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 Bekijk
12 jan. 18:30Volco DS 4 De Schutters DS 1 Bekijk
19 jan. 18:00Volco DS 4 Flash Nieuwleusen DS 5 Bekijk
26 jan. 15:30Set Up/B DS 2 Volco DS 4 Bekijk
2 feb. 18:00Volco DS 4 V.C.Z. DS 2 Bekijk
9 feb. 14:00vv Ouvol DS 2 Volco DS 4 Bekijk
22 feb. 20:30Set Up (IJsselmuiden) DS 2 Volco DS 4 Bekijk
2 Mrt. 18:00Volco DS 4 Set Up (IJsselmuiden) DS 2 Bekijk
9 Mrt. 16:00vv Ouvol DS 1 Volco DS 4 Bekijk
16 Mrt. 18:00Volco DS 4 De Bevers DS 5 Bekijk
23 Mrt. 16:00Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 3 Volco DS 4 Bekijk
6 apr. 18:00Volco DS 4 Pol Kraanbedrijf Dac DS 2 Bekijk
13 apr. 14:00Flash Nieuwleusen DS 4 Volco DS 4 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 17 NovVolco DS 4 0-4 vv Ouvol DS 1
Zat 20 OktPol Kraanbedrijf Dac DS 2 4-0Volco DS 4
Zat 13 OktVolco DS 4 1-3 Set Up/B DS 2
Maa 08 OktVolco DS 4 2-3 De Bevers DS 5
Zat 06 OktFlash Nieuwleusen DS 5 0-4Volco DS 4
Vri 28 SepDe Schutters DS 1 3-1Volco DS 4
Zat 22 SepVolco DS 4 1-3 Flash Nieuwleusen DS 4

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.