Dames 2

Thuis om 15.30 Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 19.45 - 21.45 Slagen

Woensdag 18.00 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Alex Sanders

Spelers

Agnes vd Snel

Agnes vd Snel

Irene Hullegie

Irene Hullegie

Mariët Kolk

Mariët Kolk

Nicole Timmermans

Nicole Timmermans

Kim Corbier

Kim Corbier

Anne Schottert

Anne Schottert

Annelie Wesselink

Annelie Wesselink

Milou te Kiefte

Milou te Kiefte

Rachel Merjenburgh

Rachel Merjenburgh

Judith Nijzink

Judith Nijzink

Merel Hofkamp

Merel Hofkamp

Ruth Douma

Ruth Douma

Kelly de Wit

Kelly de Wit

Team informatie

#Klassement Dames 2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1S.V.I. DS 3832278
2Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 28262112
3Van Dorsten Makelaars/MAZ DS 1621179
4Reflex DS 37191514
5Volco DS 27171515
6S.V.M. DS 26161412
7vv Urk DS 17161315
8V.C.R. DS 17161417
9C.S.V. DS 46141213
10VC Sneek DS 66141113
11C.S.V. DS 579821
12VC Zwolle DS 675523
DatumThuis teamUit teamNevobo
24 nov. 19:00V.C.R. DS 1 Volco DS 2 Bekijk
1 dec. 17:00Van Dorsten Makelaars/MAZ DS 1 Volco DS 2 Bekijk
8 dec. 15:30Volco DS 2 S.V.M. DS 2 Bekijk
15 dec. 19:00vv Urk DS 1 Volco DS 2 Bekijk
12 jan. 16:15Volco DS 2 VC Zwolle DS 6 Bekijk
19 jan. 15:30Volco DS 2 Reflex DS 3 Bekijk
26 jan. 19:00VC Sneek DS 6 Volco DS 2 Bekijk
2 feb. 15:30Volco DS 2 Van Dorsten Makelaars/MAZ DS 1 Bekijk
9 feb. 17:00C.S.V. DS 5 Volco DS 2 Bekijk
2 Mrt. 15:30Volco DS 2 C.S.V. DS 4 Bekijk
8 Mrt. 20:00C.S.V. DS 4 Volco DS 2 Bekijk
16 Mrt. 15:30Volco DS 2 V.C.R. DS 1 Bekijk
19 Mrt. 20:00S.V.M. DS 2 Volco DS 2 Bekijk
6 apr. 15:30Volco DS 2 vv Urk DS 1 Bekijk
13 apr. 14:00Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 2 Volco DS 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 17 NovVolco DS 2 3-2 S.V.I. DS 3
Zat 10 NovS.V.I. DS 3 3-2Volco DS 2
Zat 03 NovVolco DS 2 4-0 C.S.V. DS 5
Zat 13 OktVolco DS 2 1-3 VC Sneek DS 6
Zat 06 OktReflex DS 3 3-1Volco DS 2
Zat 29 SepVC Zwolle DS 6 1-3Volco DS 2
Zat 22 SepVolco DS 2 1-3 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 2

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.