Dames 2

Thuis om 15.30 Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 19.45 - 21.45 Slagen

Woensdag 18.00 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Alex Sanders

Spelers

Agnes vd Snel

Agnes vd Snel

Irene Hullegie

Irene Hullegie

Mariët Kolk

Mariët Kolk

Nicole Timmermans

Nicole Timmermans

Kim Corbier

Kim Corbier

Anne Schottert

Anne Schottert

Annelie Wesselink

Annelie Wesselink

Milou te Kiefte

Milou te Kiefte

Rachel Merjenburgh

Rachel Merjenburgh

Judith Nijzink

Judith Nijzink

Merel Hofkamp

Merel Hofkamp

Ruth Douma

Ruth Douma

Kelly de Wit

Kelly de Wit

Team informatie

#Klassement Dames 2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1S.V.I. DS 313554610
2Van Dorsten Makelaars/MAZ DS 112443615
3Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 212433415
4S.V.M. DS 211292623
5VC Sneek DS 611292322
6Reflex DS 312282327
7V.C.R. DS 113272333
8vv Urk DS 112252128
9Volco DS 211232026
10C.S.V. DS 411232026
11C.S.V. DS 511141334
12VC Zwolle DS 61110935
DatumThuis teamUit teamNevobo
19 jan. 15:30Volco DS 2 Reflex DS 3 Bekijk
26 jan. 19:00VC Sneek DS 6 Volco DS 2 Bekijk
2 feb. 15:30Volco DS 2 Van Dorsten Makelaars/MAZ DS 1 Bekijk
9 feb. 17:00C.S.V. DS 5 Volco DS 2 Bekijk
2 Mrt. 15:30Volco DS 2 C.S.V. DS 4 Bekijk
8 Mrt. 20:00C.S.V. DS 4 Volco DS 2 Bekijk
16 Mrt. 15:30Volco DS 2 V.C.R. DS 1 Bekijk
19 Mrt. 20:00S.V.M. DS 2 Volco DS 2 Bekijk
30 Mrt. 15:30Volco DS 2 VC Zwolle DS 6 Bekijk
6 apr. 15:30Volco DS 2 vv Urk DS 1 Bekijk
13 apr. 14:00Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 2 Volco DS 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 15 Decvv Urk DS 1 1-3Volco DS 2
Zat 08 DecVolco DS 2 1-3 S.V.M. DS 2
Zat 01 DecVan Dorsten Makelaars/MAZ DS 1 4-0Volco DS 2
Zat 24 NovV.C.R. DS 1 3-1Volco DS 2
Zat 17 NovVolco DS 2 3-2 S.V.I. DS 3
Zat 10 NovS.V.I. DS 3 3-2Volco DS 2
Zat 03 NovVolco DS 2 4-0 C.S.V. DS 5
Zat 13 OktVolco DS 2 1-3 VC Sneek DS 6
Zat 06 OktReflex DS 3 3-1Volco DS 2
Zat 29 SepVC Zwolle DS 6 1-3Volco DS 2
Zat 22 SepVolco DS 2 1-3 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 2

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.