Meisjes C4

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 19.30 Laarakkers

Donderdag 18.00 - 19.15 Carrousel

Begeleiding

Trainer

Marloes Rumph

Spelers

Esmee Beumer

Esmee Beumer

Perla Dunnewind

Perla Dunnewind

Femke Gibcus

Femke Gibcus

Iris Heidstra

Iris Heidstra

Merel Klomp

Merel Klomp

Maud Klomp

Maud Klomp

Angelique Overman

Angelique Overman

Esmee Veldhuijsen

Esmee Veldhuijsen

Team informatie

#Klassement Meisjes C4Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1De Bevers MC 41044356
2DIO Oosterwolde MC 11043346
3Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 1938316
4V.C.Z. MC 111352816
5Pol Kraanbedrijf Dac MC 210282318
6Flash Nieuwleusen MC 210221823
7Wesseling DOK MC 210171627
8JUMBO-Sellekamp/S.V.I. MC 29161424
9Sudosa-Desto MC 410161328
10De Bevers MC 3109833
11Volco MC 492235
DatumThuis teamUit teamNevobo
12 jan. 16:15Volco MC 4 SudosaDesto MC 4 Bekijk
19 jan. 15:30Volco MC 4 Flash Nieuwleusen MC 2 Bekijk
26 jan. 13:00JUMBOSellekamp/S.V.I. MC 2 Volco MC 4 Bekijk
2 feb. 15:30Volco MC 4 V.C.Z. MC 1 Bekijk
9 feb. 16:00Wesseling DOK MC 2 Volco MC 4 Bekijk
23 feb. 13:00Pol Kraanbedrijf Dac MC 2 Volco MC 4 Bekijk
28 feb. 19:00Volco MC 4 De Bevers MC 4 Bekijk
8 Mrt. 19:00DIO Oosterwolde MC 1 Volco MC 4 Bekijk
16 Mrt. 15:30Volco MC 4 De Bevers MC 3 Bekijk
6 apr. 15:30Volco MC 4 Pol Kraanbedrijf Dac MC 2 Bekijk
13 apr. 16:00Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 1 Volco MC 4 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 01 DecV.C.Z. MC 1 4-0Volco MC 4
Zat 24 NovDe Bevers MC 3 4-0Volco MC 4
Zat 17 NovVolco MC 4 0-4 DIO Oosterwolde MC 1
Don 08 NovDe Bevers MC 4 4-0Volco MC 4
Zat 03 NovVolco MC 4 2-3 Wesseling DOK MC 2
Zat 13 OktVolco MC 4 0-4 JUMBO
Zat 06 OktFlash Nieuwleusen MC 2 4-0Volco MC 4
Zat 29 SepSudosa-Desto MC 4 4-0Volco MC 4
Zat 22 SepVolco MC 4 0-4 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.