Meisjes C4

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 19.30 Laarakkers

Donderdag 18.00 - 19.15 Carrousel

Begeleiding

Trainer

Marloes Rumph

Spelers

Esmee Beumer

Esmee Beumer

Perla Dunnewind

Perla Dunnewind

Femke Gibcus

Femke Gibcus

Iris Heidstra

Iris Heidstra

Merel Klomp

Merel Klomp

Maud Klomp

Maud Klomp

Angelique Overman

Angelique Overman

Esmee Veldhuijsen

Esmee Veldhuijsen

Team informatie

#Klassement Meisjes C4Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 11565529
2DIO Oosterwolde MC 11461498
3De Bevers MC 414574612
4V.C.Z. MC 116504024
5Pol Kraanbedrijf Dac MC 213383122
6Flash Nieuwleusen MC 215332734
7JUMBO-Sellekamp/S.V.I. MC 215312736
8Sudosa-Desto MC 414302433
9Wesseling DOK MC 215211944
10De Bevers MC 315111052
11Volco MC 4143354
DatumThuis teamUit teamNevobo
28 feb. 19:00Volco MC 4 De Bevers MC 4 Bekijk
8 Mrt. 19:00DIO Oosterwolde MC 1 Volco MC 4 Bekijk
16 Mrt. 15:30Volco MC 4 De Bevers MC 3 Bekijk
29 Mrt. 20:00Pol Kraanbedrijf Dac MC 2 Volco MC 4 Bekijk
6 apr. 15:30Volco MC 4 Pol Kraanbedrijf Dac MC 2 Bekijk
13 apr. 16:00Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 1 Volco MC 4 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 09 FebWesseling DOK MC 2 3-1Volco MC 4
Zat 02 FebVolco MC 4 0-4 V.C.Z. MC 1
Zat 26 JanJUMBO-Sellekamp/S.V.I. MC 2 4-0Volco MC 4
Zat 19 JanVolco MC 4 0-4 Flash Nieuwleusen MC 2
Zat 12 JanVolco MC 4 0-4 Sudosa
Zat 01 DecV.C.Z. MC 1 4-0Volco MC 4
Zat 24 NovDe Bevers MC 3 4-0Volco MC 4
Zat 17 NovVolco MC 4 0-4 DIO Oosterwolde MC 1
Don 08 NovDe Bevers MC 4 4-0Volco MC 4
Zat 03 NovVolco MC 4 2-3 Wesseling DOK MC 2
Zat 13 OktVolco MC 4 0-4 JUMBO
Zat 06 OktFlash Nieuwleusen MC 2 4-0Volco MC 4
Zat 29 SepSudosa-Desto MC 4 4-0Volco MC 4
Zat 22 SepVolco MC 4 0-4 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.