Flatertoernooi 2022

Het Flatertoernooi is een jaarlijks terugkerend toernooi waarin teams van Volco zich voorbereiden op het nieuwe seizoen en oefenen tegen teams van vergelijkbaar niveau. In de loop der jaren heeft het toernooi teams ontvangen uit alle windstreken van Nederland.

Flatertoernooi vrijdag 2 september 19.00 – 23.00 uur
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Scheidsrechter
19.45 cc 2e klasse Dames Wevo 70 2 DAC 2 Dames 2
19.45 3 2e klasse Dames Volco 3 Vocluma 1 Sieme Leuninge
19.45 4 2e klasse Dames Volco 4 WVC Volley 2 Hendrikus Boerman
19.45 5 2e klasse Dames Salvora 3 ABS 2 Dames 2
19.45 6 3e klasse Dames Luttenberg 2 Bevers 7 Vocluma 2 3 sets
7
WarmingUp ruimte voor Vocluma 2
20.45 cc 2e klasse Dames Vocluma 1 Wevo 70 2 Dames 2
20.45 3 2e klasse Dames Salvora 3 WVC Volley 2 Dames 2
20.45 4 2e klasse Dames DAC 2 Volco 3 Sieme Leuninge
20.45 5 2e klasse Dames ABS 2 Volco 4 Hendrikus Boerman
20.45 6 3e klasse Dames Vocluma 2 Bevers 7 Dames 1 3 sets
7
WarmingUp ruimte voor Luttenberg 2
21.45 cc 2e klasse Dames DAC 2 Vocluma 1 Hendrikus Boerman
21.45 3 2e klasse Dames Volco 3 Wevo 70 2 Sieme Leuninge
21.45 4 2e klasse Dames ABS 2 WVC Volley 2 Dames 2
21.45 5 2e klasse Dames Salvora 3 Volco 4 Dames 2
21.45 6 3e klasse Dames Luttenberg 2 Vocluma 2 Dames 1 3 sets
7
Flatertoernooi zaterdag 3 september 09.00 – 13.15 uur
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Scheidsrechter
9.00 1 Meisjes A Volco A1 DAC 1 Sieme Leuninge 3 sets
9.00 2 Meisjes B WVC Volley B2 Vocluma B1 Dames 3
9.00 3 Meisjes B Volco B1 Ritola B1 Dames 3
9.00 4 Meisjes C 1e klasse Bevers C1 Avior C1 Dames 3
9.00 5 Meisjes C 1e klasse Kangeroe C1 Kangeroe C2 Dames 4
9.00 6 Meisjes C 2e klasse Avior C2 Kangeroe XC1 Dames 4
9.00 7 Meisjes C 2e klasse Ritola C1 Vocluma C1 Dames 4
10.15 2 Meisjes B Ritola B1 Vocluma B1 Dames 3
10.15 3 Meisjes B WVC Volley B2 Volco B1 Dames 3
10.15 4 Meisjes C 1e klasse Volco C1 Bevers C1 Dames 3
10.15 5 Meisjes C 1e klasse Avior C1 Kangeroe C1 Dames 4
10.15 6 Meisjes C 2e klasse Kangeroe XC1 Ritola C1 Dames 4
10.15 7 Meisjes C 2e klasse Volco C2 Avior C2 Dames 4
10.30 1 Meisjes A Dalvo A1 Volco A1 Sieme Leuninge 3 sets
11.15 2 Meisjes B Ritola B1 WVC Volley B2 Dames 3
11.15 3 Meisjes B Vocluma B1 Volco B1 Dames 3
11.15 4 Meisjes C 1e klasse Kangeroe C1 Volco C1 Dames 3
11.15 5 Meisjes C 1e klasse Kangeroe C2 Avior C1 Dames 4
11.15 6 Meisjes C 2e klasse Ritola C1 Volco C2 Dames 4
11.15 7 Meisjes C 2e klasse Kangeroe XC1 Vocluma C1 Dames 4
11.45 1 Meisjes A DAC A1 Dalvo A1 Meisjes A1 3 sets
12.15 2 Meisjes C 1e klasse Volco C1 Kangeroe C2 Dames 3
12.15 3 Meisjes C 1e klasse Bevers C1 Kangeroe C1 Dames 3
12.15 4 Meisjes C 2e klasse Vocluma C1 Volco C2 Dames 4
12.15 5 Meisjes C 2e klasse Avior C2 Ritola C1 Dames 4
12.15 6
12.15 7
Flatertoernooi zaterdag 3 september 15.00 – 20.00 uur
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2
15.00 cc 2e Divsie Volco 1 Volley Lek en IJssel 1 Klaas Klaassen
15.00 3 Promotieklasse Avior 3 LeytonDC 3 Hendrikus Boerman
15.00 4 Promotieklasse Volco 2 Twente05 1 Sieme Leuninge
15.00 5 2e Divisie LeytonDC 1 Donitas 3 Reint Hilbrands
15.00 6 2e Divisie Tjoba 1 Avior 1 Jan Jongeling
15.00 7 Promotieklasse
WarmingUp ruimte voor Sudosa-Desto 5
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2
16.15 cc 2e Divsie Donitas 3 Volco 1 Jan Jongeling
16.15 3 Promotieklasse Sudosa-Desto 5 LeytonDC 3 Greetje Leuninge
16.15 4 Promotieklasse Avior 3 Volco 2 Reint Hilbrands
16.15 5 2e Divisie Tjoba 1 LeytonDC 1 Klaas Klaassen
16.15 6 2e Divisie Volley Lek en IJssel 1 Avior D1 Sieme Leuninge
16.15 7 Promotieklasse
WarmingUp ruimte voor Twente05
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2
17.30 cc 2e Divsie Volco 1 LeytonDC 1 Sieme Leuninge
17.30 3 Promotieklasse Volco 2 LeytonDC 3 Greetje Leuninge
17.30 4 Promotieklasse Twente05 1 Sudosa-Desto 5 Reint Hilbrands
17.30 5 2e Divisie Volley Lek en IJssel 1 Tjoba 1 Hendrikus Boerman
17.30 6 2e Divisie Avior 1 Donitas DS 3 Klaas Klaassen
17.30 7 Promotieklasse
WarmingUp ruimte voor Avior 3
Tijd Veld Poule Team 1 Team 2
18.45 cc Promotieklasse Sudosa-Desto 5 Avior 3 Reint Hilbrands
18.45 3 Promotieklasse Twente05 1 LeytonDC 3 Klaas Klaassen
Flatertoernooi heet jullie van harte welkom! Ritola Zuidlaren
ABS Bathmen Salvora Raalte
Avior Deventer Sudosa Desto Assen
Bevers Lemelerveld Tjoba Klazienaveen
DAC Dedemsvaart Twente 05 Enschede
Dalvo Dalfsen Vocluma Mariënheem
Donitas Groningen Volley Lek en IJssel
Ouderkerk aan den IJssel
Kangeroe Hardenberg Wevo 70 Weerselo
Leython DC Leiderdorp WVC Volley Wierden
Luttenberg Luttenberg Volco Ommen

 

 

 

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.