Meisjes A1

Team 2018-2019
Achter vlnr: Sarah, Isa, Anne, Fleur, Romy, Nynke, Iris, Hester.
Voor vlnr: Esther, Loes, Ingeborg, Carlijn.

Thuis om 11.00 Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 17.45 -19.45 Slaghen

Woensdag 18.00 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Hester Wermink

Trainer / Coach

Jolanda Logtenberg

Spelers

Nynke van der Vinne

Nynke van der Vinne

Iris van Dorsten

Iris van Dorsten

Anne Lammertink

Anne Lammertink

Loes Lamberts

Loes Lamberts

Romy Breukink

Romy Breukink

Isa Scherpenkate

Isa Scherpenkate

Carlijn Hekman

Carlijn Hekman

Sarah Venema

Sarah Venema

Fleur Merjenburgh

Fleur Merjenburgh

Esther Snip

Esther Snip

Ingeborg Boer

Ingeborg Boer

Team informatie

#Klassement Meisjes A1Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Emmen'95 MA 1832268
2Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 18252114
3Stânfries (IJ) MA 18231815
4DIO/Bedum MA 17221912
5De Meeuwen MA 17201713
6Reflex MA 16191710
7Pol Kraanbedrijf Dac MA 18191718
8Volco MA 17161415
9Sudosa-Desto MA 3610816
10Vovem'90 MA 177723
11Captains***Kangeroe MA 262222
DatumThuis teamUit teamNevobo
24 nov. 14:00De Meeuwen MA 1 Volco MA 1 Bekijk
1 dec. 13:00Reflex MA 1 Volco MA 1 Bekijk
8 dec. 11:00Volco MA 1 SudosaDesto MA 3 Bekijk
12 jan. 12:00Volco MA 1 Stânfries (IJ) MA 1 Bekijk
19 jan. 11:00Volco MA 1 Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 Bekijk
26 jan. 13:30Emmen'95 MA 1 Volco MA 1 Bekijk
2 feb. 11:00Volco MA 1 Reflex MA 1 Bekijk
9 feb. 14:30Vovem'90 MA 1 Volco MA 1 Bekijk
9 Mrt. 12:30DIO/Bedum MA 1 Volco MA 1 Bekijk
16 Mrt. 11:00Volco MA 1 De Meeuwen MA 1 Bekijk
23 Mrt. 10:30SudosaDesto MA 3 Volco MA 1 Bekijk
6 apr. 11:00Volco MA 1 Pol Kraanbedrijf Dac MA 1 Bekijk
13 apr. 16:00Captains***Kangeroe MA 2 Volco MA 1 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 17 NovVolco MA 1 1-3 DIO/Bedum MA 1
Zat 03 NovVolco MA 1 4-0 Vovem'90 MA 1
Zat 20 OktPol Kraanbedrijf Dac MA 1 2-3Volco MA 1
Zat 13 OktVolco MA 1 0-4 Emmen'95 MA 1
Zat 06 OktBas Autowas/VV Voorsterslag MA 1 3-1Volco MA 1
Zat 29 SepStânfries (IJ) MA 1 3-1Volco MA 1
Zat 22 SepVolco MA 1 4-0 Captains***Kangeroe MA 2

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.