Meisjes C1

Seizoen 17-18
Thuiswedstrijden om 12.00 uur

 

Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 20.00 Carrousel

Donderdag 19.15 - 20.30 Laarakkers

Begeleiding

Trainer / Coach

Roelien Willems

Trainer / Coach

Martin Schuurman

Spelers

Danique Doetjes

Danique Doetjes

Lisanne Horsman

Lisanne Horsman

Vera Klein Herenbrink

Vera Klein Herenbrink

Marit Nijzink

Marit Nijzink

Tessa Roddenhof

Tessa Roddenhof

Kyra Welink

Kyra Welink

Meike Welleweerd

Meike Welleweerd

Tessa Wolters

Tessa Wolters

Fleur Merjenburgh

Fleur Merjenburgh

Esther Douma

Esther Douma

Team informatie

#Klassement Meisjes C1Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1SURF MC 122105835
2VC Sneek MC 121836719
3Olhaco MC 121725928
4Sudosa-Desto MC 121705930
5Impala MC 120695628
6Sudosa-Desto JC 121655433
7De Bevers MC 121463848
8Impala MC 221383155
9GO4IT DOK MC 121312659
10Set Up (IJsselmuiden) MC 121232167
11Volco MC 121211868
12Reflex MC 1217779
DatumThuis teamUit teamNevobo
21 apr. 11:00SudosaDesto MC 1 Volco MC 1 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 14 AprVolco MC 1 0-4 Impala MC 1
Zat 07 AprSudosa-Desto JC 1 4-0Volco MC 1
Zat 24 MrtVolco MC 1 0-4 Olhaco MC 1
Zat 10 MrtVolco MC 1 0-4 De Bevers MC 1
Zat 10 FebVolco MC 1 1-3 Impala MC 2
Zat 03 FebImpala MC 2 4-0Volco MC 1
Zat 27 JanVolco MC 1 0-4 SURF MC 1
Zat 20 JanReflex MC 1 2-3Volco MC 1
Zat 13 JanVolco MC 1 4-0 GO4IT DOK MC 1
Zat 16 DecDe Bevers MC 1 4-0Volco MC 1
Zat 09 DecVolco MC 1 0-4 Sudosa
Zat 02 DecOlhaco MC 1 4-0Volco MC 1
Zat 25 NovVolco MC 1 0-4 VC Sneek MC 1
Zat 18 NovSet Up (IJsselmuiden) MC 1 3-2Volco MC 1
Zat 11 NovVC Sneek MC 1 4-0Volco MC 1
Zat 28 OktVolco MC 1 3-1 Set Up (IJsselmuiden) MC 1
Zat 21 OktImpala MC 1 4-0Volco MC 1
Zat 14 OktSURF MC 1 4-0Volco MC 1
Zat 07 OktVolco MC 1 4-0 Reflex MC 1
Zat 30 SepGO4IT DOK MC 1 3-1Volco MC 1
Zat 23 SepVolco MC 1 0-4 Sudosa

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.