Meisjes B2

 

 

Thuis om 11.00 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.30 - 20.00 Carrousel

Woensdag 18.30 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Martin Schuurman

Spelers

Donna Minkjan

Donna Minkjan

Elodie Hofkamp

Elodie Hofkamp

Isa Waterink

Isa Waterink

Yuun Neppelenbroek

Yuun Neppelenbroek

Irene Servaas

Irene Servaas

Julia Dunnewind

Julia Dunnewind

Nienke Weelink

Nienke Weelink

Team informatie

#Klassement Meisjes B2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1VC Zwolle MB 11784671
2Vovem'90 MB 117695514
3Reflex MB 117584623
4JUMBO-Sellekamp/S.V.I. MB 216524322
5Set Up/B MB 217493930
6VVSA MB 116433530
7Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 316312741
8Dalvo MB 216312641
9Pol Kraanbedrijf Dac MB 318282450
10Volco MB 21810964
11vv Meppel AZ MB 3165560
DatumThuis teamUit teamNevobo
6 apr. 11:00Volco MB 2 Pol Kraanbedrijf Dac MB 3 Bekijk
13 apr. 18:00Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 3 Volco MB 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 09 MrtJUMBO-Sellekamp/S.V.I. MB 2 4-0Volco MB 2
Zat 02 MrtVolco MB 2 3-1 vv Meppel AZ MB 3
Vri 15 FebPol Kraanbedrijf Dac MB 3 4-0Volco MB 2
Don 07 FebSet Up/B MB 2 4-0Volco MB 2
Zat 02 FebVolco MB 2 0-4 Reflex MB 1
Zat 26 JanVVSA MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 19 JanVolco MB 2 0-4 Dalvo MB 2
Zat 12 JanVolco MB 2 0-4 VC Zwolle MB 1
Zat 08 DecVolco MB 2 0-4 Vovem'90 MB 1
Zat 01 DecReflex MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 17 NovVolco MB 2 0-4 JUMBO
Zat 10 Novvv Meppel AZ MB 3 2-3Volco MB 2
Vri 09 NovVovem'90 MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 03 NovVolco MB 2 1-3 Set Up/B MB 2
Zat 27 OktDalvo MB 2 3-1Volco MB 2
Zat 13 OktVolco MB 2 0-4 VVSA MB 1
Zat 29 SepVC Zwolle MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 22 SepVolco MB 2 1-3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 3

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.