Meisjes B2

Seizoen 17-18
Thuiswedstrijden om 12.00 uur

 

Trainingstijden

Maandag 18.00 - 20.00 Carrousel

Donderdag 18.30 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer

Gerrit Stobbelaar

Trainer Coach

Arjan Nijenhuis

Spelers

Eva Nijenhuis

Eva Nijenhuis

Lianne Goudkamp

Lianne Goudkamp

Isa Waterink

Isa Waterink

Isa Olsman

Isa Olsman

Imke Seisveld

Imke Seisveld

Irene Servaas

Irene Servaas

Sascha van Gijssel

Sascha van Gijssel

Rachel Zandbergen

Rachel Zandbergen

Team informatie

#Klassement Meisjes B2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Emmen'95 MB 419846711
2Side-Out MB 119746019
3Flash Nieuwleusen MB 220735924
4Set Up/B MB 219615029
5Dalen MB 220564737
6VIOS/R MB 120564839
7Olhaco MB 220403348
8Pol Kraanbedrijf Dac MB 219383247
9Volco MB 218272351
10Captains***Kangeroe MB 419141364
11S.V.I. MB 3197770
DatumThuis teamUit teamNevobo
Emmen'95 MB 4 Volco MB 2 Bekijk
21 apr. 13:30Set Up/B MB 2 Volco MB 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 14 AprOlhaco MB 2 4-0Volco MB 2
Zat 24 MrtVolco MB 2 1-3 Olhaco MB 2
Zat 17 MrtFlash Nieuwleusen MB 2 3-1Volco MB 2
Zat 10 MrtVolco MB 2 3-1 Captains***Kangeroe MB 4
Zat 10 FebVolco MB 2 0-4 Dalen MB 2
Zat 03 FebS.V.I. MB 3 0-4Volco MB 2
Zat 27 JanVolco MB 2 1-3 Pol Kraanbedrijf Dac MB 2
Vri 19 JanVIOS/R MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 13 JanVolco MB 2 2-3 VIOS/R MB 1
Zat 09 DecVolco MB 2 1-3 Emmen'95 MB 4
Zat 25 NovVolco MB 2 0-4 Flash Nieuwleusen MB 2
Zat 11 NovCaptains***Kangeroe MB 4 1-3Volco MB 2
Zat 04 NovDalen MB 2 3-2Volco MB 2
Zat 28 OktVolco MB 2 3-1 S.V.I. MB 3
Zat 14 OktPol Kraanbedrijf Dac MB 2 3-1Volco MB 2
Zat 07 OktVolco MB 2 1-3 Side
Zat 30 SepSide-Out MB 1 4-0Volco MB 2
Zat 23 SepVolco MB 2 0-4 Set Up/B MB 2

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.