Meisjes A2

Seizoen 17-18

Thuis om 12.00 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.00 -19.30 Laarakkers

Woensdag 19.30 - 21.00 Slaghen

Begeleiding

Trainer / Coach

Ronald Bakker

Trainer

Thijs Scholte

Spelers

Sanne Dunnewind

Sanne Dunnewind

Ingeborg Boer

Ingeborg Boer

Sarah Venema

Sarah Venema

Nienke van Marum

Nienke van Marum

Astrid Hullen

Astrid Hullen

Meike Getkate

Meike Getkate

Zamina Dadasova

Zamina Dadasova

Daisy Minkjan (Trianinslid)

Daisy Minkjan (Trianinslid)

Team informatie

#Klassement Meisjes A2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Flash Nieuwleusen MA 2626224
2V.V.E.'86 MA 17221811
3Vonk/Coevorden MA 1621178
4Smash MA 1515139
5VIOS/R MA 2515129
6Pol Kraanbedrijf Dac MA 27151217
7Set Up/B MA 26141213
8Captains***Kangeroe MA 36121115
9Set Up (IJsselmuiden) MA 18111024
10VVO MA 164421

Er is (nog) geen programma beschikbaar.

Er zijn nog geen uitslagen bekend.

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.