Meisjes A2

Seizoen 17-18

Thuis om 12.00 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Maandag 18.00 -19.30 Laarakkers

Woensdag 19.30 - 21.00 Slaghen

Begeleiding

Trainer / Coach

Ronald Bakker

Trainer

Thijs Scholte

Spelers

Sanne Dunnewind

Sanne Dunnewind

Ingeborg Boer

Ingeborg Boer

Sarah Venema

Sarah Venema

Nienke van Marum

Nienke van Marum

Astrid Hullen

Astrid Hullen

Meike Getkate

Meike Getkate

Zamina Dadasova

Zamina Dadasova

Daisy Minkjan (Trianinslid)

Daisy Minkjan (Trianinslid)

Team informatie

#Klassement Meisjes A2Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Flash Nieuwleusen MA 11680640
2V.C.Z. MA 215494124
3GO4IT DOK MA 115484024
4VIOS/R MA 115483925
5Sudosa-Desto MA 515453826
6Volco MA 215252141
7Set Up/B MA 115161548
8De Bevers MA 215151348
9Olhaco MA 115141348
Set Up/B MA 20000
DatumThuis teamUit teamNevobo
21 apr. 13:00GO4IT DOK MA 1 Volco MA 2 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 07 AprOlhaco MA 1 3-2Volco MA 2
Zat 24 MrtVolco MA 2 1-3 V.C.Z. MA 2
Zat 17 MrtDe Bevers MA 2 1-3Volco MA 2
Maa 12 MrtV.C.Z. MA 2 3-1Volco MA 2
Zat 10 MrtVolco MA 2 0-4 Flash Nieuwleusen MA 1
Vri 09 FebVIOS/R MA 1 4-0Volco MA 2
Zat 27 JanVolco MA 2 0-4 Sudosa
Zat 13 JanSudosa-Desto MA 5 3-1Volco MA 2
Zat 16 DecSet Up/B MA 1 1-3Volco MA 2
Zat 09 DecVolco MA 2 3-1 Olhaco MA 1
Zat 25 NovVolco MA 2 3-1 De Bevers MA 2
Zat 18 NovFlash Nieuwleusen MA 1 4-0Volco MA 2
Zat 28 OktVolco MA 2 1-3 VIOS/R MA 1
Zat 07 OktVolco MA 2 1-3 GO4IT DOK MA 1
Zat 23 SepVolco MA 2 2-3 Set Up/B MA 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.