Jongens C1

Team 17-18

Thuiswedstrijden om 16.15 uur Inloggen DWF Competitiesite Nevobo

Trainingstijden

Dinsdag 18.00 - 19.30 Slaghen

Begeleiding

Trainer

Matthias Saueressig

Coach

Matthias Saueressig

Spelers

Hidde Getkate

Hidde Getkate

Menno Ruis

Menno Ruis

Gijs Witteveen

Gijs Witteveen

Rik Boschman

Rik Boschman

Thijs Saueressig

Thijs Saueressig

Max Mellema

Max Mellema

Ta Ma Wa Win

Ta Ma Wa Win

Florian Honer

Florian Honer

Team informatie

#Klassement Jongens C1Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 217665419
2Captains***Kangeroe XC 117655420
3S.V.I. MC 217584924
4S.V.I. JC 117534629
5Flash Nieuwleusen MC 317494232
6Captains***Kangeroe MC 318363346
7vv Meppel AZ MC 217342942
8De Bevers MC 317322844
9Reflex MC 217292546
10Volco JC 1188866

Er is (nog) geen programma beschikbaar.

DatumThuisUitslagUit
Zat 14 AprVolco JC 1 0-4 S.V.I. JC 1
Zat 24 MrtVolco JC 1 0-4 Reflex MC 2
Zat 17 MrtCaptains***Kangeroe MC 3 3-1Volco JC 1
Zat 10 MrtVolco JC 1 1-3 Captains***Kangeroe XC 1
Zat 10 FebVolco JC 1 0-4 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 2
Zat 03 FebBas Autowas/VV Voorsterslag MC 2 4-0Volco JC 1
Zat 27 JanVolco JC 1 3-2 vv Meppel AZ MC 2
Zat 13 JanVolco JC 1 0-4 Flash Nieuwleusen MC 3
Zat 16 DecS.V.I. JC 1 4-0Volco JC 1
Zat 09 DecReflex MC 2 4-0Volco JC 1
Zat 02 DecDe Bevers MC 3 4-0Volco JC 1
Zat 25 NovVolco JC 1 0-4 Captains***Kangeroe MC 3
Zat 11 NovCaptains***Kangeroe XC 1 4-0Volco JC 1
Zat 04 NovS.V.I. MC 2 4-0Volco JC 1
Zat 28 OktVolco JC 1 2-3 De Bevers MC 3
Zat 14 Oktvv Meppel AZ MC 2 4-0Volco JC 1
Zat 07 OktVolco JC 1 1-3 S.V.I. MC 2
Zat 30 SepFlash Nieuwleusen MC 3 4-0Volco JC 1

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.