Dames 5

Seizoen 18-19

Trainingstijden

Donderdag 18.30 - 20.00 Carrousel

Begeleiding

Trainer / Coach

Marian Harmsen

Spelers

Dienke van Dorland

Dienke van Dorland

Greetje Leuninge

Greetje Leuninge

Mariska Wedzinga

Mariska Wedzinga

Annelies Jager

Annelies Jager

Lidy Koggel

Lidy Koggel

Jenny Hutten

Jenny Hutten

Nettie Horsman

Nettie Horsman

Henny van Keulen

Henny van Keulen

Coby Petter (Tr)

Coby Petter (Tr)

Geertje van Lenthe (Tr)

Geertje van Lenthe (Tr)

Bea van Keulen (tr)

Bea van Keulen (tr)

Team informatie

#Klassement Dames 5Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1Betech Olhaco DS 3830302
2Pol Kraanbedrijf Dac DS 3824248
3Flash Nieuwleusen DS 6723235
4N.V.C. DS 17181810
5Wythmen DS 27161612
6Volco DS 57141414
7vv Ouvol DS 36131311
8Wesseling DOK DS 38111121
9vv Ouvol DS 477721
10De Bevers DS 687725
11WIJHKO DS 287725
12Dalvo DS 376622
DatumThuis teamUit teamNevobo
24 nov. 14:30De Bevers DS 6 Volco DS 5 Bekijk
1 dec. 16:00Dalvo DS 3 Volco DS 5 Bekijk
8 dec. 18:00Volco DS 5 N.V.C. DS 1 Bekijk
13 dec. 19:00Volco DS 5 vv Ouvol DS 3 Bekijk
12 jan. 18:30Volco DS 5 Wythmen DS 2 Bekijk
19 jan. 18:00Volco DS 5 vv Ouvol DS 4 Bekijk
26 jan. 12:00vv Ouvol DS 3 Volco DS 5 Bekijk
2 feb. 18:00Volco DS 5 Dalvo DS 3 Bekijk
8 feb. 19:00Wesseling DOK DS 3 Volco DS 5 Bekijk
2 Mrt. 18:00Volco DS 5 Betech Olhaco DS 3 Bekijk
9 Mrt. 15:30WIJHKO DS 2 Volco DS 5 Bekijk
16 Mrt. 18:00Volco DS 5 De Bevers DS 6 Bekijk
19 Mrt. 21:00N.V.C. DS 1 Volco DS 5 Bekijk
6 apr. 18:00Volco DS 5 Pol Kraanbedrijf Dac DS 3 Bekijk
13 apr. 14:00Flash Nieuwleusen DS 6 Volco DS 5 Bekijk
DatumThuisUitslagUit
Zat 17 NovVolco DS 5 4-0 WIJHKO DS 2
Zat 10 NovBetech Olhaco DS 3 4-0Volco DS 5
Zat 03 NovVolco DS 5 3-1 Wesseling DOK DS 3
Zat 20 OktPol Kraanbedrijf Dac DS 3 3-1Volco DS 5
Zat 06 Oktvv Ouvol DS 4 0-4Volco DS 5
Zat 29 SepWythmen DS 2 3-1Volco DS 5
Zat 22 SepVolco DS 5 1-3 Flash Nieuwleusen DS 6

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.