Dames 5

Seizoen 17-18

Trainingstijden

Donderdag 20.00 - 21.30 Slaghen

Begeleiding

Trainer / Coach

Marian Harmsen

Spelers

Dienke van Dorland

Dienke van Dorland

Geertje van Lenthe

Geertje van Lenthe

Greetje Leuninge

Greetje Leuninge

Lidy Tent

Lidy Tent

Mariska Wedzinga

Mariska Wedzinga

Annelies Jager

Annelies Jager

Lidy Koggel

Lidy Koggel

Jenny Hutten

Jenny Hutten

Bea van Keulen

Bea van Keulen

Nettie Horsman

Nettie Horsman

Henny van Keulen

Henny van Keulen

Coby Petter (Trainingslid)

Coby Petter (Trainingslid)

Team informatie

#Klassement Dames 5Wedstr.PuntenSets voorSets tegen
1V.C.Z. DS 21762626
2Set Up (IJsselmuiden) DS 21760608
3Volco DS 518393933
4vv Ouvol DS 417363632
5Olhaco DS 318363636
6Pol Kraanbedrijf Dac DS 318333339
7Set Up/B DS 318292943
8Flash Nieuwleusen DS 618262646
9De Bevers DS 617232345
10Zwaluwen DS 3188864
Captains***Kangeroe DS 30000

Er is (nog) geen programma beschikbaar.

DatumThuisUitslagUit
Don 19 AprSet Up/B DS 3 3-1Volco DS 5
Zat 14 AprVolco DS 5 3-1 Zwaluwen DS 3
Zat 07 AprV.C.Z. DS 2 4-0Volco DS 5
Zat 24 MrtVolco DS 5 2-2 De Bevers DS 6
Vri 16 MrtSet Up (IJsselmuiden) DS 2 3-1Volco DS 5
Zat 10 FebVolco DS 5 3-1 vv Ouvol DS 4
Zat 27 JanVolco DS 5 3-1 Olhaco DS 3
Din 16 JanPol Kraanbedrijf Dac DS 3 0-4Volco DS 5
Zat 13 JanVolco DS 5 1-3 Pol Kraanbedrijf Dac DS 3
Zat 09 DecVolco DS 5 0-4 V.C.Z. DS 2
Zat 02 DecZwaluwen DS 3 0-4Volco DS 5
Zat 25 NovVolco DS 5 1-3 Set Up (IJsselmuiden) DS 2
Zat 11 NovDe Bevers DS 6 1-3Volco DS 5
Zat 04 Novvv Ouvol DS 4 2-2Volco DS 5
Zat 14 OktOlhaco DS 3 2-2Volco DS 5
Zat 07 OktVolco DS 5 4-0 Flash Nieuwleusen DS 6
Zat 30 SepFlash Nieuwleusen DS 6 1-3Volco DS 5
Zat 23 SepVolco DS 5 2-2 Set Up/B DS 3

Sponsoren

De sponsoren van Volco. Bedrijven met een hart voor onze club. Wij bedanken ze graag.